Penziony v Alvor

Ubytování v Alvor v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Alvor. Většina penzionů v Alvor se od hotelů v Alvor liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Alvor.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Alvor Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi 

Foto: Alvor Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Alvor, Alvor Villa Sleeps 14 Pool Air Con WiFi offers accommodation with a private pool and free WiFi. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. The villa offers an outdoor pool.


2. Alvor Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi 

Foto: Alvor Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Alvor Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi is located in Alvor. Complimentary WiFi is provided. This villa will provide guests with 4 bedrooms, a flat-screen TV and air conditioning. The accommodation is equipped with a kitchen.


3. Alvor Villa Sleeps 12 Pool 

Foto: Alvor Villa Sleeps 12 Pool
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring accommodation with a private pool, Alvor Villa Sleeps 12 Pool is set in Alvor. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. The villa is fitted with a flat-screen TV and 6 bedrooms. The villa offers an outdoor pool.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: